Sezon zasadniczy PFL2 2021 okiem sztabu trenerskiego

Przed nami faza playoff’s, w której już 4 lipca w Gdańsku zmierzymy się z łódzkimi wilkami. Jeśli chcecie wiedzieć jak nasz sztab trenerski podsumowuje sezon zasadniczy, przeczytajcie koniecznie:

Mike Ricci- trener główny

„Kończymy sezon regularny z bilansem 4-2. Jak zawsze nasza obrona doprowadziła nas do powrotu do play-offów po raz czwarty w ciągu naszych pięciu lat istnienia. Mamy kolejne półfinały! Jesteśmy głodni kolejnych wygranych.”

Lev Davydowsky- Prezes Zarządu, trener formacji defensywnej

„Sezon regularny uważam za udany. Poważne kontuzje kilku kluczowych zawodników już na początku wymusiły na nas zmiany pozycji innych zawodników. Na szczęście stanęli oni na wysokości zadania i w efekcie zameldowaliśmy się na 2 miejscu w tabeli po sezonie regularnym. Na dużą pochwałę zasługują nowi zawodnicy, którzy dołączyli do nas w tym sezonie.”

Dariusz Ankiewicz- asystent trenera głównego, koordynator linii ofensywnej

„Nie jestem do końca zadowolony z tego jak ułożył się sezon regularny i jak się w nim zaprezentowaliśmy. Uważam, że przynajmniej ofensywnie stać nas na dużo więcej niż pokazaliśmy do tej pory. Wygląda na to, że powoli osiągamy szczyt naszej formy i to w momencie, w którym tego chcieliśmy, czyli tuż przed najważniejszymi meczami sezonu. Prognostykiem tego był nasz ostatni mecz. Mam nadzieję, że wyczerpaliśmy już limit pecha i kontuzji, i że w playoffach uda nam się zaprezentować w najlepszym możliwym składzie.”

© 2020 - Rafał Tarasiuk - All Rights Reserved